Reklamları Kapat!

Pierce Brosnan ve Adam Devine, Netflix Komedisi ‘The Out-Laws’la Geliyor | HD |

0
Istediginiz Film ve ya Dizi haberleri iin yorumlar kismina yaziniz.

Film, aynı zamanda aksiyon dolu bir hikayeye sahip

Haber Bilgileri 5 ay önce eklendi

Eski James Bond Pierce Brosnan, Tyler Spindel’in yöneteceği Netflix aksiyon-komedisi The Out-Laws’ta Adam Devine’le birlikte rol alacak. Devine ayrıca Happy Madison’la birlikte filmin yapımcılığını üstlenecek. Senaryoyu Evan Turner ve Ben Zazove ortaklaşa kaleme aldı. Isaac Horne ise filmin yürütücü yapımcılığı üstlenecek.

Hikaye, Owen Browning adında (Adam Devine), hayatının aşkıyla evlenmek üzere olan bir banka yöneticisini takip ediyor. Düğün haftasında bankasına Hayalet Haydutlar tarafından el konulduğunda, kasabaya yeni gelen müstakbel kayınpederinin kötü şöhretli kanun dışı kişilerle bağlantısı olduğuna inanıyor şüphelerini araştırmaya başlıyor.

Eski James Bond’lar arasında yer alan Pierce Brosnan, The Misfits, Hulu yapımı False Positive ve Camila Cabello’nun başrolde olduğu, yakında vizyona çıkması beklenen Cinderella’yı içeren bir listeyle yoğun bir 2021 yılı geçiriyor. Kısa süre önce, Dwayne Johnson’ın karşısında yer aldığı DC Films yapımı Black Adam’ın çekimlerini bitirdi.

Yönetmen Tyler Spindel, son olarak David Spade’in başrolde olduğu Happy Madison’ın The Wrong Missy’sini yönetti. Filmin çekimlerinin bu yaz sonunda başlaması planlanıyor. Brosnan, Youth, The Medusa ve Not Bloody Likely filmlerinin hazırlıklarını ise sürdürüyor ve bu 2022 yılı için yine birden fazla projede yer almak için gün sayıyor.

Kaynak : BeyazPerde

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 118 film, 0 dizi, 11 haber bulunmaktadır.